To wszystko ma kluczowe znaczenie, dla nas jednak najważniejszy jest ciągły rozwój zarówno jeśli chodzi o jakość naszej pracy jak i jakość materiałów jakie stosujemy...

Skupiamy się na szkoleniach u specjalistów z całego kraju.

To wszystko ma kluczowe znaczenie, dla nas jednak najważniejszy jest ciągły rozwój zarówno jeśli chodzi o jakość naszej pracy jak i jakość materiałów jakie stosujemy...

 

Skupiamy się na szkoleniach u specjalistów z całego kraju.

Na szkolenie udoskonalające z przedłużania włosów metodą żelową udaliśmy się do topowej stylistki gwiazd Marty Baszak z LUXURY HAIR BY MARTA w Warszawie. Było ono kwintesencją wiedzy z zakresu precyzyjnego doboru odcieni włosów, dobierania struktur i tworzenia kapsułek żelowych które nasze klientki pokochały.

W celu poznania tajników Hidden Keratin udaliśmy się na szkolenie do salonu Very Miltt w Poznaniu. Techniki ukrytych mikrokapsułek, metodę koralikową jak również przedłużanie w przypadku trudnych, cienkich włosów czy też przy łysieniu plackowatym to tylko niewielka część ogromu wiedzy. 

Ciągły rozwój to również jakość włosów - poszukujemy zawsze włosów idealnych dla klientki u różnych dostawców. Wciąż ich odwiedzamy, by osobiście wybrać najlepszej jakości naturalne włosy farbowane klasy premium i dziewicze idealnie dopasowane pod konkretną metamorfozę.

 

A to wszystko razem to nasza definicja jakości ROYAL...

 

O nas

Nazwa ROYAL BRAND zobowiązuje, a my zobowiązania traktujemy śmiertelnie poważnie.

Dla nas jakość to nie tylko najlepsze, naturalne włosy od dostawców z całej Polski i innych krajów, które sprowadzamy dla naszych klientek.

To również nie tylko precyzyjne, drobne, praktycznie niewidoczne łączenia jakie wykonujemy różnymi metodami stosując włoską keratynę jak również metodę żelową. Wielkość i metodę dobieramy indywidualnie do każdej klientki.

I to nawet też nie tylko atmosfera, jaką każdego dnia oferujemy naszym klientkom by czuły się komfortowo. 

By mogły w ciszy pracować zdalnie, robić szkolenie online, prowadzić rozmowy biznesowe w trakcie zabiegu... lub by po prostu mogły usiąść wygodnie, delektując się szampanem, relaksować przy nastrojowej muzyce by na koniec wstać odmienione z pięknymi gęstymi, długimi włosami...

Bo metamorfoza włosów zmienia nie tylko wygląd, odejmuje lat ale przede wszystkim daje Wam TĄ pewność siebie, którą uwielbiamy obserwować, gdy wychodzicie z naszego salonu.

©2023 ROYAL BRAND

Social Media

REGULAMIN USŁUG